Manager techniczny/rozwoju/innowacji

Propark Wiesław Górski

BĘDZIN, 42-500 , śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Propark z siedzibą w Będzinie poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko manager. Szukamy osoby otwartej na nowe pomysły/rozwiązania, która będzie aktywnie je analizować i wdrażać w firmie. Szukana osoba powinna posiadać umiejętność rozwiązywania problemów a przede wszystkim traktowania każdego problemu jak wyzwania. Praca na podanym stanowisku będzie wymagała ciągłego dokształcania się, zdobywania wiedzy fachowej z różnych branż. Jest to bardzo ciekawa, wymagająca i dająca satysfakcję praca dla osób które lubią nieustanne wyzwania, poszerzać swoje horyzonty, uczyć się czegoś nowego każdego dnia ale także poprawiać wszystko aż do osiągnięcia doskonałości i prostoty w jednym.

Zakres obowiązków:
- nadzór i aktywne wprowadzanie nowych rozwiązań w firmie (lider innowacji aktywnie wspierający nowe rozwiązania)
- ciągłe szukanie ulepszeń i nowych rozwiązań w zakresie działania firmy i jej produktów
- przygotowywanie raportów i zestawień
- nadzór bieżących działań działu serwisu
- nadzór nad magazynem
- przygotowywanie ofert handlowych
- sprzedaż produktów automatyki parkingowej
- pozyskiwanie nowych klientów
- nadzór nad projektami (wprowadzenie nowych produktów itp)

Wymagania

- umiejętność organizacji pracy własnej i innych
- usunięcie ze swojego słownika słów: "nie da się", "niemożliwe"
- wykształcenie min średnie ( preferowanie techniczne)
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- umiejętność pracy pod presją czasu
- umiejętność pracy w zespole
- doświadczenie w handlu lub obsłudze klienta
- wysoka motywacja i zaangażowanie w prace
- prawo jazdy z doświadczeniem i gotowością do wyjazdów na terenie Śląska
- biegłość poruszania się w internecie
- biegła obsługa komputera (w tym Word, Excel, mile widziany Corel)

Prezentacja firmy

Firma PROPARK jest polskim liderem w produkcji profesjonalnych systemów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa