Manager Szkoły Językowej + Metodyk

Angloville Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Angloville, jeden z największych w Europie organizatorów programów metodą immersji językowej, poszukuje osoby na stanowisko Managera Stacjonarnej Szkoły Językowej z elementami pracy Metodyka.

Miejsce pracy – ul. Wilcza, Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Zarządzanie szkołą językową
• Opiekę metodyczną nad lektorami, w tym: hospitację zajęć prowadzonych przez lektorów i prowadzenie odpowiedniej dokumentacji; prowadzenie rozmów okresowych z lektorami; wdrażanie nowych lektorów; przygotowanie i prowadzenie warsztatów metodycznych
• Rekrutacja lektorów
• Opieka nad klientami, ewaluacje
• Układanie testów, tworzenie materiałów metodycznych i nowych standardów
• Prowadzenie wybranych kursów i zastępstw w razie nieobecności lektora
• Układanie planów zajęć i organizowanie grafików, płatności
• Spotkania z działami HR w celu rozbudowy siatki klientów i inne działania promocyjne
• Spotkania z klientami / uczniami i partnerami w różnych miastach Polski

Oczekiwania:
• posiadanie tytułu magistra filologii angielskiej
• minimum dwa lata doświadczenia w nauczaniu
• doświadczenie na analogicznym stanowisku
• pasja do tworzenia nowej jakości na europejskim rynku nauczania języków obcych, testowania nowych, kreatywnych rozwiązań, umiejętność pracy w zespole; umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem; zdolności organizacyjne.
• Umiejętności sprzedażowe i menadżerskie (dodatkowy bonus)

Oferowane:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• elastyczny czas pracy
• praca w młodym, dynamicznym międzynarodowym zespole
• możliwości rozwoju wraz z firmą na kolejnych rynkach europejskich

Praca cechuje się dużą niezależnością, poszukiwany kandydat / kandydatka, który będzie w stanie przy użyciu swojego doświadczenia niezależnie wspierać i rozwijać dział nauczania stacjonarnego.
Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym.

Prezentacja firmy

Angloville nauczy Cię mówić po angielsku. Organizujemy najbardzie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia