Manager studia - szkoły muzycznej

Fundacja Fabryka Muzyki

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • analiza potrzeb klientów w celu przygotowania oferty produktów i usług dostosowanej do profilu działalności klientów
  • zarządzanie relacjami z klientami, pracownikami, współpracownikami, zasobami, studiem
  • rekrutacja pracowników oraz szkolenie obsługi przed rozpoczęciem pracy
  • obsługa zapytań mailowych, telefonicznych
  • sporządzanie, wprowadzanie zmian w grafiku zajęć

    Oferujemy:

  • kontrakt managerski, b2b lub inna forma współpracy – do uzgodnienia
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii za rzetelnie realizowane zadania oraz dodatkowej premii za osiągane wyniki
  • możliwość wykonywania pracy w ustalonych godzinach (praca zdalna + 2-3 dni w tygodniu na miejscu w biurze)
  • możliwość dalszego rozwoju swoich umiejętności poprzez coaching

Wymagania

Nawiążemy współpracę z osobą, która:

  • posiada min. roczne doświadczenie na stanowisku managera/kierownika
  • posiada bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i stosuje je w praktyce
  • jest osobą rzetelną, sumienną o pozytywnej aparycji
  • posiada zdolność do równoległej pracy wielowątkowej
  • jest gotowa do pracy w tygodniu w godzinach od 13/14 do 20/22 oraz w weekendy
  • potrafi bardzo dobrze zorganizować pracę własną, również pod presją czasu i podległych pracowników
  • myśli perspektywicznie, dba o szczegóły
  • ma pomysły i chce je realizować
  • biegle obsługuje komputer w zakresie pracy biurowej (pakiet MS Office, narzędzia pracy managera [albo aplikacje i programy])
  • posługuje się angielskim w stopniu komunikatywnym (weryfikowane podczas spotkania kwalifikacyjnego)

Prezentacja firmy

Współpracujemy z osobami o otwartych umysłach, wychodzącymi ponad utarte... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
min. 6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat, Praca Inne