Manager Studia Kulinarnego

Jobhouse Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
• Koordynowanie i nadzór nad realizacją organizowanych w studiu wydarzeń.
• Kontrolowanie i organizowanie stałego wyposażenia i zaopatrzenia studia.
• Aktywne wsparcie w wyborze nowych prowadzących o odpowiednich
kwalifikacjach.
• Aktywne wsparcie w działaniach promocyjnych (przygotowywanie i organizacja) oraz PR-owych prowadzonych w Poznaniu.
• Prowadzenie dokumentacji rozliczeń.
• Organizowanie zaplecza studia.
• Organizowanie pracy obsługi studia.
• Kontakt z Klientami.

Wymagania:
• Minimum 2 letnie doświadczenie w organizowaniu eventów/dużych wydarzeń.
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
• Mile widziane wykształcenie wyższe.
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie.
• Duża samodzielność i dobra organizacja pracy.
• Kreatywność, otwarty umysł i dobry gust estetyczny.
•Znajomość najnowszych trendów, swobodne poruszanie się w social mediach.
• Znajomość programów komputerowych: Word, Excel, Power Point.
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie ( podstawa plus system prowizyjny).
• Elastyczne godziny pracy.
• Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
• Niezbędne narzędzia do pracy.
• Możliwość pracy podczas organizacji ciekawych wydarzeń.
• Możliwość awansu wraz ze wzrostem działalności firmy.