ManpowerGroup Sp. z o.o.

Manager sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Kluczowe zadania:

• Bezpośrednia realizacja planów sprzedażowych,
• Pozyskiwanie nowych klientów na rynku zagranicznym,
• Rozwój kontaktów w centrach regionalnych firm farmaceutycznych,
• Sprzedaż usług IT do branży farmaceutycznej oraz medycznej.

Wymagania:

• Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży na rynku międzynarodowym,
• Biegła znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych mile widziana),
• Doświadczenie w sprzedaży usług IT/nowych technologii,
• Łatwość w budowaniu relacji z klientem i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

• Umowę B2B,
• Pełne wsparcie techniczne do wykonywania spotkać z Klientami,
• Możliwość pracy z najlepszymi osobami w branży digital marketingu,
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Kartę Mulisport

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials