Manager sprzedaży (SEO/SEM)

Semcore

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli dotyczy Ciebie jedna lub kilka z poniższych opcji, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą:

• Już kilka lat sprzedajesz usługi SEO i SEM, ale niska jakość ich realizacji osłabia Twoją wiarę w oferowane rozwiązania?

• Mimo skutecznej sprzedaży nie czujesz się odpowiednio wynagradzany za swoją pracę?

• A może nie pracowałeś dotychczas w naszej branży, ale posiadasz odpowiednie doświadczenie handlowe i chęci, by spróbować swoich sił właśnie w tym kierunku?

Przejdźmy od razu do sedna - nie potrzebujemy uzupełnień zespołu handlowego, ale jego realnych wzmocnień, pracowników, którzy od pierwszego dnia wkomponują się w naszą grupę i praktycznie od startu zaczną sprzedawać. Czujesz się na siłach, by do nas dołączyć? Jeśli tak, zapraszamy do dalszej lektury.

Kogo poszukujemy:

• specjalistów z minimum rocznym doświadczeniem w sprzedaży usług pozycjonowania,

lub alternatywnie:

• handlowców z co najmniej dwuletnim stażem w telefonicznej sprzedaży usług.

Co oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa (od 2,5 tys. zł netto na okresie próbnym) + wysokie, sprawiedliwie przyznawane premie za wyniki sprzedażowe;

• umowę o pracę;

• współpracę z najlepszym w branży zespołem;

• realny wpływ na rozwój działu sprzedaży w firmie;

• swobodę w sposobie realizacji stawianych celów.

Czego oczekujemy:

• nastawienia na cel, jakim jest osiąganie założonych wyników sprzedażowych;

• skutecznej realizacji poszczególnych etapów procesu sprzedaży;

• profesjonalnego podejścia do obowiązków zawodowych;

• szybkiego wkomponowania się w zespół.

Jeśli uważasz, że spełniasz powyższe kryteria, a proponowane przez nas warunki uznajesz za atrakcyjne, pozwól i nam ocenić Twoją kandydaturę. Wyślij swoją aplikację za pośrednictwem formularza kontaktowego. Nie zapomnij dodać zgody na przetwarzanie danych osobowych. Pamiętaj jednak, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

• naturalna zdolność komunikacji, dobre rozumienie się z ludźmi i umiejętność wpływania na nich;

• zainteresowanie marketingiem internetowym, nowinkami technicznymi i zdolność szybkiego przyswajania wiedzy z tych obszarów;

• perfekcyjna organizacja własnej pracy;

• pewność siebie z jednoczesną pokorą i chęcią uczenia się od osób bardziej doświadczonych;

• ambicja i chęć osiągnięcia w życiu sukcesu;

• minimum roczne doświadczenie w sprzedaży usług pozycjonowania lub dwuletnie w telefonicznej sprzedaży usług ogółem.

Prezentacja firmy

SEMCORE – ↑ ponad konkurencją <br/> <br/>Stawiamy na rozwój każdego prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wysokie premie za wyniki sprzedażowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Top management