Manager Sprzedaży Metale - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy działającej sektorze przemysłu ciężkiego poszukujemy osoby na stanowisko Managera Sprzedaży.

Manager Sprzedaży MetaleMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Budowanie i utrzymywanie silnych relacji handlowych na terenie Polski oraz zagranicy;
  • Pozyskiwanie kontaktów handlowych mające na celu rozbudowę portfela klientów;
  • Poszukiwanie i podejmowanie decyzji zakupowych;
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie ofert, reklamacje, zwroty oraz wysyłki;
  • Kontrolowanie stanów magazynowych, przygotowywanie inwentaryzacji oraz raportów;
  • Zarządzanie podległym niewielkim zespołem.

Wymagania:

  • 5 letnie doświadczenie w firmie z branży stalowej;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • Umiejętność budowania silnych relacji z Klientami;
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w firmie będącej liderem w swojej branży;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy;
  • Samochód służbowy oraz pozostałe narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.