Trenkwalder Polska
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Manager sprzedaży (m/k)

Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie
Obowiązki:
  • wdrażanie i realizacja strategii sprzedażowej firmy,
  • budowanie i rozwój długotrwałych relacji z kluczowymi klientami,
  • bieżąca analiza oraz raportowanie działań i wyników zespołu,
  • kierowanie i motywowanie zespołu sprzedażowego,
  • merytoryczne wsparcie pracowników w zakresie negocjacji handlowych i budowanie relacji z klientami firmy,
  • bieżąca analiza i raportowanie działań i wyników zespołu,
  • budowanie dobrego wizerunku firmy u klientów.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w branży transportowej, logistycznej,
  • doświadczanie w komunikacji B2B,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i odpowiedzialność za realizację powierzonych projektów,
  • umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w prowadzeniu projektów,
  • odpowiedzialność za całość procesu sprzedaży.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię,
  • bezpłatne szkolenia wprowadzające oraz cykliczny udział w szkoleniach handlowych i branżowych,
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • realną możliwość rozwoju,
  • pracę w renomowanej firmie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.