Manager sprzedaży kraj / eksport

ALKEMIE GROUP SP. Z O.O.

JELENIA GÓRA, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Alkemie Group sp. z o.o., producent kosmetyków naturalnych, poszukuje osoby do pracy w charakterze specjalisty/managera do działu handlowego.

miejsce pracy: Jelenia Góra

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za:

• pozyskiwanie nowych klientów

• utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych krajowych i zagranicznych

• realizację założonego planu sprzedaży

• dbałość o wizerunek firmy

• analizę potrzeb biznesowych klientów

• prowadzenie negocjacji i prezentacji handlowych

Oferujemy:

• ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie

• niezbędne narzędzia pracy

• stałe wynagrodzenie + premie związane z wynikami

• samodzielne stanowisko pracy

• praca w zgranym, dynamiczny zespole

• możliwość rozwoju wraz ze wzrostem marek będących w portfolio firmy

• udział w targach i misjach handlowych w Polsce i za granicą

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem z dopiskiem: Rekrutacja – dział handlowy

Wymagania

Wymagania:

• znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

• czynne prawo jazdy kat. B

• dyspozycyjność

• umiejętność pracy w zespole

• zaangażowanie, samodzielność oraz determinacja w dążeniu do celu

• obsługa komputera oraz urządzeń biurowych

• mile widziane doświadczenie w sprzedaży marek kosmetycznych w kraju i za granicą

Prezentacja firmy

Alkemie Group jest polską firmą produkującą kosmetyki naturalne dla dzie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
3 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca