Manager Sprzedaży IT (branża integracji systemowo- sprzętowe

CPL Jobs Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Lokalizacja: Wrocław

Manager Sprzedaży IT (branża integracji systemowo- sprzętowej)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych i opiekę nad kluczowymi klientami firmy.

Obowiązki:
•sprzedaż zintegrowanych rozwiązań IT

•budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami i partnerami firmy

•monitorowanie rynku i pozyskiwanie nowych klientów

•przygotowywanie i prezentacja ofert

•prowadzenie negocjacji handlowych

Od kandydatów oczekujemy:
•doświadczenia w sprzedaży B2B związanej z rozwiązaniami informatycznymi i teleinformatycznymi w firmie integratorskiej lub dystrybucji IT (warunek konieczny)
•popartej referencjami lub certyfikatami znajomości zaawansowanych rozwiązań: a) niskoprądowych (Panduit, R&M, Molex) lub b) rozwiązań sieciowych (CISCO, HP) lub c) serwerowych i macierzowych (IBM, HP, Dell)
•zdolności interpersonalnych i wysokiej kultury osobistej

•komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

•praktycznej znajomości technik sprzedaży i negocjacji

•komunikatywnej znajomości języka angielskiego

•prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

•Możliwość rozwoju zawodowego

•Profesjonalny system szkoleń

•Stabilne środowisko pracy

•Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.