Manager sprzedaży - Handlowiec

Business Line Support Piotr Sobczyk

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Business Line Support dla firmy z branży sprzedaży i instalacji systemów wodno-kanalizacyjnych poszukuje kandydatów na stanowisko.

Manager sprzedaży - Handlowiec

miejsce pracy: biuro w Rzeszowie + praca mobilna

Zadania

  • sprzedaż produktów firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • monitorowanie regionalnego rynku oraz działań konkurencji
  • kontrola rozliczeń należności klientów

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • umiejętności sprzedażowe
  • zaangażowanie i umiejętność prowadzenia negocjacji
  • doświadczenie w pracy na tożsamym stanowisku min. 5 lat
  • znajomość branży systemów instalacyjnych
  • swobodna obsługa komputera w zakresie MS Office
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy

Oferta

  • umowa o pracę lub kontrakt
  • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód, również do użytku prywatnego
  • wynagrodzenie stałe + prowizje
  • karta sportowa
  • opieka medyczna
  • bilety na imprezy kulturalne
  • szkolenia zawodowe i nauki języka obcego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Prezentacja firmy

Business Line Support realizuje projekty rekrutacji pracowników w Polsce... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi