Manager/Specjalista ds. rozwoju produktów na rynku ecommerce i zakupów

Grupa Znatury Sp. z o.o.

40-226 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

1. Zarządzanie i planowanie rozwoju produktów ecommercowych
2. Prowadzenie i współudział w projektach zakupowych.
3. Prowadzenie projektów modernizacyjnych w obszarze platformy e-commerce proponowanie i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, narzędzi zwiększających rozwój e-commerce
4. Analiza rynku i konkurencji
5. Wskazywanie nowych kierunków rozwoju sprzedaży, w tym nowych produktów
śledzenie i analiza innowacji oraz nowych trendów w dziedzinie e-commerce
6. Współpraca z Działem Marketingu i Sprzedaży oraz innymi działami.

Kandydatom oferujemy:

1. Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie możliwość rozwoju i podniesienia kompetencji poprzez zarządzanie rozwojem nowoczesnego i ambitnego projektu platformy detalicznego handlu e-commerce
2. Pracę w dynamicznym, miłym i doświadczonym zespole
3, Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowo system premiowy
4. Multisport / Ok system i pakiety ubezpieczenia zdrowotnego.

Wymagania

1. Umiejętności zarządzania projektami.
2. Rozumienie procesów zakupowych.
3. Zarządzania i mierzenia KPI.
4. Prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji.
5. J. angielskiego na poziomie bardzo dobrym
6. Bardzo dobrej znajomości Word, Excel
7. Doskonałej organizacji pracy.

Mile widziane:
1. Doświadczenia na rynku ecommerce lub zakupów lub rozwoju produktów.
2. Znajomości metod oraz narzędzi służących do analizy trendów i konkurencji
3. Znajomości najnowszych trendów ,metod, narzędzi, stosowanych w detalicznym handlu e-commerce
4. Wysokiego poziomu kreatywności

Prezentacja firmy

Realizujemy własne projekty internetowe z zakresu ecommerce i log... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Kadra zarządzająca