Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Wyznaczamy trendy na rynku
i planujemy intensywny rozwój. Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Manager Sklepu

Miejsce pracy: Opole, ul. Ozimska 48

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności organizacji pracy
  • wysokich zdolności interpersonalnych
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
  • umiejętności kierowania zespołem pracowników
  • dyspozycyjności pozwalającej na odbycie kilkumiesięcznego szkolenia
  • wykształcenia min. średniego
  • wysokiej motywacji do pracy
  • gotowości do ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • odpowiedzialności i rzetelności

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie pracą sklepu
  • zarządzanie sprzedażą na terenie sklepu
  • nadzorowanie i organizowanie pracy podległego personelu
  • zarządzanie personelem analiza wyników

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznym zespole
  • prywatną, bezpłatną opiekę medyczną
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy dla członków rodziny
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia
  • samochód służbowy