Manager sklepu internetowego dla żeglarzy (praca zdalna)

Goma Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prowadzenie sklepu internetowego z profesjonalnym sprzętem dla żeglarzy i żeglarzy regatowych. Poszukujemy osoby, która zajmie się obsługą klienta i promocją sklepu w internecie.

Obsługa klienta nie zajmuje wiele czasu, to może być dodatkowe zajęcie. Wymagana jest dostępność w ciągu tygodnia po telefonem i pod mailem, ale praca nie zajmuje więcej niż parę godzin w tygodniu (przeważnie mniej niż godzinę dziennie).

Praca polega na odpowiadaniu na zapytania klientów, obsługiwaniu zamówień, aktualizowaniu oferty sklepu (do tego potrzebna jest znajomość angielskiego i podstawowa znajomość HTML/Wordpress) oraz promocji sklepu w internecie (udzielanie się na forach żeglarskich, pisanie bloga itp.).

  • Praca zdalna
  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników sklepu

Obowiązki

  • Obsługa klienta
  • Aktualizowanie strony internetowej sklepu
  • Promocja w internecie (np. udzielanie się na forach internetowych, pisanie bloga)
  • (Opcjonalnie) Współpraca z dystrybutorami

Wymagania

  • Znajomość angielskiego (wymagana do kontaktów z dostawcami)
  • Przynajmniej podstawowa wiedza o pływaniu regatowym
  • Podstawowa znajomość HTML i Wordpress będzie dużym plusem (przydatna do aktualizowania strony sklepu)

Prezentacja firmy

Prowadzimy sklep internetowy z profesjonalnym sprzętem dla żeglarzy i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
100PLN - 1 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce