Manager SEO Specjalista SEO/SEM Mistrz pozycjonowania

Mediamass 365

41-902 Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

MEDIAMASS poszukuje samodzielnego specjalisty SEO/SEM, który będzie odpowiedzialny za:

- przygotowanie/audyt klientów pod działania seo
- współpraca z zespołem contentowym/programistycznym na potrzeby realizacji strategii seo/sem ze szczególnym uwzględnieniem pozyskiwania efektywnościowego ruchu
- budowanie strategii długoterminowych dla kampanii
- allokacja budżetów zewnętrznych
- optymalizacja kampanii
- raportowanie działań/kontakt i consulting z klientem

Wymagania

- znajomość black/white hat seo (może być green jeżeli jest skuteczne)
- znajomość html do optymalizacji oraz umiejętnośc budowania dokumentów wdrożeniowych do optymalizacji
- wiedza o sem co najmniej na poziomie utworzenia celu w ga i optymalizacji budżetów reklamowych
- umiejętność pracy w zespole
- terminowość

Prezentacja firmy

Integrujemy te dziedziny marketingu online, w których jesteśmy ekspertam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce