Manager robót elektrycznych i teletechnicznych

P.B.H. Bartimex Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonywanych robót w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji
  • koordynacja i nadzór robót podwykonawców
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów BHP
  • opracowywanie kosztorysów branżowych w zakresie instalacji,
  • rozliczanie robót instalacyjnych z zamawiającym i podwykonawcami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych (warunek konieczny)
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym przy prowadzeniu robót elektrycznych: instalacje elektryczne, niskoprądowe i teletechniczne
  • dyspozycyjność (praca w terenie)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowocześnie zarządzanej firmie
  • doceniamy doświadczonych pracowników
  • możliwość rozwoju działu realizacyjnego
  • szansa rozwoju zawodowego
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez szkolenia

Prezentacja firmy

Bartimex to prężnie działająca grupa firm budowlanych obecna na rynku od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca