Opis stanowiska pracy

Restauracja Fab Fusion na Kazimierzu – Kraków poszukuje Managera Restauracji

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za nadzorowanie pracy restauracji i serwis, rekrutacje i prowadzenie szkoleń podległego personelu oraz zapewnianie utrzymania określonego standardu obsługi gości.

Wymagania

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

 doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników

 doświadczenie w rekrutacji i szkoleniu pracowników

 bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

 doświadczenie w rozliczaniu gastronomi

 znajomość HACCP

 dyspozycyjność

 umiejętność zwracania uwagi na szczegóły

 wysokie zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne

Prezentacja firmy

Metropolitan Boutique Hotel 4* położony w centrum Krakowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia