Manager Restauracji Biała Róża

F.H.U. Kanpol

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki na stanowisku pracy:

- Organizacja i koordynacja imprez odbywających się w restauracji i poza nią
- Stały rozwój restauracji w tym pozyskiwanie nowych klientów i partnerów
- Prowadzenie negocjacji handlowych
- Zarządzanie pracą zespołu pracowników, prowadzenie rekrutacji i szkoleń
- Kontrola i optymalizacja kosztów
- Rozliczanie restauracji , współpraca z biurem podatkowym
- Doskonalenie standardów obsługi, planowanie pracy

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

- Wykształcenia wyższego mile widziane kierunki: ( gastronomia, hotelarstwo, technologia żywienia)
- Doświadczenia (min. 3 lata) na podobnym stanowisku popartego sukcesami
- Znajomości budowania pozycji rynkowej restauracji ( menu, sezonowość , wizerunek)
- Umiejętności nawiązywania kontaktów i prowadzenia skutecznych rozmów handlowych
- Znajomości zasad efektywnego zarzadzania restauracją i kierowania zespołem
- Nienagannej uczciwości, staranności i umiejętności pracy pod presją czasu
- Znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)
- Znajomości przepisów i regulacji dotyczących zbiorowego żywienia

Oferujemy:
- Prace pełną wyzwań
- Współpracę z profesjonalistami w branży
- Uczestnictwo w ciekawym projekcie ( Szczegóły na spotkaniu)
- Doskonałą, możliwość zaspokajania własnych ambicji zawodowych w przyjaznej atmosferze
- Wynagrodzenie adekwatne do zamierzonych i osiąganych celów

Kandydatom do pracy zapewniamy całkowitą dyskrecje

Prezentacja firmy

\\\\\\\"Gościniec na Rozdrożu\\\\\\\" to restauracja i pokoje goś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Praca w hotelu / Turystyka