Manager Promocji i Sprzedaży za Granicą

Turbo Serwis

Cała Polska, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Tytuł oferty –Niezależny Pośrednik z zagranicą – Manager ds. Promocji i Sprzedaży

Opis firmy:
„Turbo Serwis” Prężnie rozwijająca się firma motoryzacyjna z siedzibą we Wrocławiu działająca globalnie od 12 lat,
prowadząca usługi związane z naprawą oraz sprzedażą Turbosprężarek Samochodowych, Wtryskiwaczy i Pomp Common Rail.
Sprzedaż indywidualna oraz hurtowa w Całej Europie

Współpracujemy z dużymi firmami w UE jako Hurtowy Wykonawca i Producent

Oferta współpracy:
Stanowisko dla osoby mającej kontakty i znajomości z zagranicznymi firmami motoryzacyjnymi
w celu nawiązania współpracy hurtowej,
lub dla osoby chętnej Wynajdywać Firmy lub Osoby chętne do współpracy z Naszą Firmą.

Jeśli znasz język obcy i masz znajomych obcokrajowców lub Polaków w Państwie UE,
którzy działają w motoryzacji lub chcieliby zacząć taką działalność
i być naszym przedstawicielem lub niezależnym hurtowym odbiorcą,
mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjne stanowisko pracy

Jest wiele Firm na Świecie lub osób prywatnych, które bardzo chętnie nawiązaliby współpracę z nami
celem pośrednictwa sprzedaży Turbosprężarek samochodowych i wtryskiwaczy za granicą,
ponieważ ceny tych usług za granicą są wiele wyższe

Takie firmy nie wiedzą z kim współpracować ponieważ żeby takie usługi oferować u siebie,
trzeba mieć pewnego partnera i wykonawcę

Jeśli wiesz komu zaproponować współpracę z naszą Firmą
lub chcesz poszukać takich firm lub osób prywatnych
to mamy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie dla Ciebie za pośrednictwo

To bardzo prosta i opłacalna praca,
ponieważ wystarczy że skontaktujesz nas z takimi osobami lub firmami,
a prowizja od każdej sprzedaży będzie wpływać na Twoje konto bez Twojego udziału i pracy

Możesz również poszukiwać klientów w całej UE poprzez
- Internet
- fora motoryzacyjne,
- różne ogłoszenia,
- kontakty ze znajomymi
- inne, które uważasz za słuszne

Mamy duże doświadczenie w takiej współpracy,
mamy strategie i rozwiązania dotyczące całego procesu takiej współpracy

Oferujemy nasze pełne wsparcie
dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tego typu działaniach

Z naszego doświadczenia wiemy że czasem wystarczy skontaktować nas
nawet z jedną firmą żeby otrzymywać całkiem wysoką prowizję jako całkiem pasywny biznes

Może to być Twoim głównym zajęciem lub dodatkowym!

Jeśli jesteś osobą której szukamy wyślij, proszę informację w jakim rejonie chciałbyś nas Prezentować
i jakie są Twoje możliwości

Prezentacja firmy

„Turbo Serwis” Prężnie rozwijająca się firma motoryzacyjna działa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
500PLN - 50 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
oczywiście
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta