Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicach Zielonej Góry, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

manager projektu

Nr ref.: 25876
Praca stała
Lokalizacja: Świebodzin

Zakres obowiązków:
  • merytoryczny i formalny nadzór nad projektem
  • współpraca z klientem na etapie uzgodnień technicznych i organizacyjnych
  • realizacja projektu zgodnie z założonym harmonogramem
  • kontrola kosztów projektu na wszystkich etapach realizacji projektu

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • umiejętność planowania oraz efektywnego zarządzania czasem i budżetem
  • prawo jazdy kat. B
  • kreatywność i samodzielność
  • umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjność

chęć rozwoju

Oferta:
  • umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)