Manager Produktu - praca dla Inżyniera

HR SIGMA

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami;
  • Wsparcie działu sprzedaży w zakresie doborów technicznych oferowanych produktów;
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla struktur sprzedaży;
  • Przygotowywanie analiz dotyczących aktualnych trendów na rynku oraz konkurencji;
  • Koordynowanie pracy podległego zespołu;
  • Współpraca i rozwój z siecią dealerską;
  • Realizowanie działań promocyjnych i marketingowych;
  • Realizacja planów sprzedaży;
  • Uczestnictwo w targach branżowych i spotkaniach z kontrahentami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane o profilu technicznym);
  • Doświadczenie w handlu w branży technicznej (mile widziane);
  • Min. 2–letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zakresie doradztwa technicznego i sprzedaży ;
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń jako dodatkowy atut;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Zdolności analityczne i organizacyjne;
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i prezentacyjne;
  • Systematyczność i dbałość o detale;
  • Gotowość do podróży służbowych;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Znajomość obsługi Pakietu MS Office.

Firma oferuje:

  • Szkolenia produktowe – przygotowanie do pracy w terenie;
  • Pracę w przyjaznej, sprzyjającej efektywnym działaniom atmosferze;
  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Dofinansowanie do kursu języka angielskiego;
  • Karta multisport;
  • Motywacyjny system wynagrodzenia.

Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)”

oraz

„Wyrażam zgodę dla Agencji zatrudnienia HR-SIGMA na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie i wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w zakresie niezbędnym dla realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, selekcji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poźn. zm.).”

Prezentacja firmy

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria