Manager Produktu Branża Meblowa

Juan Sp. j.

Grajewo, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Aktywne promowanie Firmy oraz Marki produktu poprzez:

- Wyszukiwanie, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z potencjalnymi partnerami handlowymi oraz, klientami Firmy
- Reprezentowanie firmy na spotkaniach handlowych oraz prezentowanie oferty produktowej
- Prowadzenie negocjacji handlowych
- Ustalanie z dostawcami warunków umowy i współpracy handlowej

Wymagania

- Doświadczenie zawodowe w handlu (branża meblowa)
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

Producent blatów meblowych i parapetów. Hurtownia płyt wiórowych. Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca