Manager PR i Marketingu

M2

32-020 Wieliczka, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa OXM zajmująca się tworzeniem unikalnych projektów e-commerce, takich jak największy w Polsce meblowy sklep internetowy '"Twojemeble", poszukuje kandydata na stanowisko Manager PR i Marketingu w związku z rozwojem działalności oraz wejściem na rynki zagraniczne.

Zakres obowiązków:

• tworzenie i wdrażanie strategii PR dla projektu e-commerce w wielu wersjach językowych w całej Europie,

• koordynacja działania w mediach społecznościowych, event marketing, współpraca z blogerami i dziennikarzami,

• poszukiwanie niestandardowych możliwości budowania wizerunku i ich realizacja,

• poszukiwanie nowych technologii i testowanie nowych rozwiązań komunikacyjnych, bieżące reagowanie na trendy,

• koordynacja materiałów video, graficznych i contentu na potrzeby działań social media,

• budowa i zarządzanie zespołem specjalistów ds. PR w różnych krajach Europy,

• nawiązywanie i koordynowanie współpracy z partnerami zewnętrznymi oraz agencjami reklamowymi oraz negocjowanie warunków współpracy.

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (PR / dziennikarstwo / marketing),

• minimum 4-letnie doświadczenie w dziale PR lub agencji,

• praktyczna znajomości rynku mediowego w Europie i narzędzi PR,

• umiejętność tworzenia skutecznych materiałów prasowych i docierania z nimi do odbiorców,

• duża samodzielność w działaniu,

• nastawienie na rezultat i osiąganie zamierzonych celów,

• bardzo dobrej znajomości e-PR i mediów społecznościowych,

• doskonała organizacja pracy,

• inicjatywa i zaangażowania,

• znajomość minimum jednego z czterech języków obcych w mowie i piśmie (angielski, niemiecki, czeski, francuski).

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się grupą. Dzięki połącze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media