Manager Personalny ds. rekrutacji stałych wysokiego szczebla

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service jest prężnie działającą, ogólnopolską agencją pracy oraz doradztwa personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2360.
Specjalizujemy się w organizacji zatrudnienia oraz rekrutacji, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Manager Personalny ds. rekrutacji stałych wysokiego szczebla
Miejsce zatrudnienia: Wrocław, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Szczecin

Szukamy osób, które przeprowadzać będą rekrutacje osób na najwyższe poziomy zarządzania w firmie, w tym stanowiska managerskie; szukamy kandydatów którzy będą nawiązywać nowe relacje biznesowe, oraz utrzymywać dotychczasowe na najwyższym poziomie

Wymagania

Pracownik, którego szukamy powinien przede wszystkim poosiadać:

- doświadczenie w rekrutacjach na najwyższe stanowiska menadżerskie poparte sukcesami
- doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji opartej o direct search,
- doświadczenie w sprzedaży B2B
- umiejętność wyznaczania sobie zadań zmierzających do realizacji wyznaczonego celu
- umiejętność bardzo dobrego zorganizowania pracy własnej;
- prawdo jazdy kat B;
- znajomość j. angielskego w stopniu dobrym;

… poza tym szukamy osób
Posiadających wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i organizacyjne, potrafiących działać samodzielnie i szybko odnajdujących się w nowych zadaniach, łatwo nawiązujących relacje biznesowe.

Jeśli jesteś osobą myślącą nieszablonowo, potrafiącą wychodzić z niestandardowymi działaniami a Twoją dewizą jest dążenie do celu- ta praca jest właśnie dla Ciebie

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja