Manager Oddziału/ Koordynator Usług

Green Lion

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- pełna obsługa zawartych umów na terenie woj. śląskiego

- organizacja i nadzór nad pracą wykonawców i podmiotów współpracujących

- utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami zgodnie z polityką firmy

- umiejętność raportowania o stanie prowadzonych spraw

- pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie wycen i ofert

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

- min. 1 roczne doświadczenie w pracy umożliwiających wykorzystanie nabytych umiejętności na stanowisku Managera Oddziału/ Koordynatora Usług

- praktyczna znajomość obsługi komputera

- czynne prawo jazdy kat. B

- terminowość, sumienność, zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

- możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie oraz dużą samodzielność w realizacji zadań

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania

- niezbędne narzędzia pracy

- pakiet sportowy po okresie próbnym

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć następujące sformułowanie „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r., Dz. U. z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

Prezentacja firmy

Green Lion zapewnia szeroką gamę profesjonalnych i kompleksowych usług p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie