Manager Oddziału Katowice

Fabryka Naukowców Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Organizacja pracy oddziału
Pozyskiwanie nowych klientów i partnerów
Prowadzenie prezentacji i lekcji pokazowych
Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami
Organizacja zajęć
Realizacja działań promocyjnych
Zarządzanie pracownikami Oddziału
Zapewnienie kadry do realizacji zadań

Wymagania

• Odpowiedzialność, dokładność, sumienność, punktualność, systematyczność
• Zdolności organizacyjne oraz umiejętność organizacji własnego czasu
• Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
• Preferowane kierunki studiów: ekonomia, zarządzanie i marketing
• Mile widziane osoby posiadające zamiłowanie do techniki, automatyki, robotyki i informatyki
• Wysoka kultura osobista
• Prawo jazdy kategorii „B”
• Znajomość J. angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2C lub B2B

Prezentacja firmy

Fabryka Naukowców już od ponad 7 lat zajmuje się innowacyjną, pozaszkoln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management