Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko:

manager logistyki

Nr ref.: 39006
Praca stała
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Zakres obowiązków:
  • planowanie i realizacja działań kwalifikacyjnych, wraz z prawidłowego ukierunkowania pracowników
  • orientacja na pracowników i szkolenia, przygotowanie parametrów oceny działania, szkolenia i kwalifikacji nowych pracowników
  • egzekwowanie przepisów BHP i ochrony bezpieczeństwa i higieny pracy przy jednoczesnym zapewnieniu przestrzegania przepisów prawnych
  • odpwiedzialność za produkcję i logistykę, dystrybucję od dostawcy aż do otrzymania produktu
  • opracowanie strategii logistycznych
  • standaryzacja procesów planowania i komunikacji między towarowych
  • planowanie i realizacja projektów logistycznych
  • zarządzanie łańcuchem dostaw w całym łańcuchu procesowym
  • planowanie i realizacja punktów kontaktu z dostawcami usług logistycznych wewnętrznych i zewnętrznych
  • ciągłe doskonalenie logistyki (CIL)
  • identyfikacja i realizacja projektów usprawniających w zakresie logistyki

Oczekiwania:
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat
  • doświadczenie przy projektach typu start-up
  • znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym oraz dobra znajmość języka niemieckiego
  • znajomość narzędzi analizy i monitorowania planów działań
  • umiejętność obsługi SAP i pakietu MS Office
  • wysoko rozwinięte umiejętności autoprezentacji

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w firmie z branży automotive
  • możliwość wzrostu i rozwoju wraz z firmą
  • partnerskie nastawienie do pracownika
  • przyjazna atmosfera pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)