Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy  z branży automotive, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

manager logistyki

Nr ref.: 32561
Praca stała
Lokalizacja: Bolesławiec

Zakres obowiązków:
  • zarządzenie zespołem specjalistów z działu logistyki oraz z działu operacyjnego
  • zatrudnianie, szkolenie i dbanie o rozwój pracowników
  • dbałość o standardy bezpieczeństwa w pracy
  • przestrzeganie i wdrażanie wewnętrznych przepisów produkcji
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania firmy pod względem logistycznym i
  • odpowiedzialność za prawidłowy proces organizacji łańcucha dostaw
  • wykorzystywanie strategii zarządzania Keizen

Oczekiwania:
  • min. średnie wykształcenie
  • min. 2-3 doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziana branża automotive)
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • wiedza dotycząca zarządzania procesami logistycznymi

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • benefity pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)