Opis stanowiska pracy

ELITE BUSINESS SOLUTIONS jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru KRAZ nr 11855. Nasz zespół tworzy grupa pełnych zapału profesjonalistów, którzy zdobywali swe doświadczenia w największych światowych korporacjach i agencjach zatrudnienia. Naszym celem jest nieustanny rozwój oparty na rozwiązaniach, które przyczyniają się do wzrostu zarówno biznesów naszych Klientów, jak i rozwoju pojedynczej jednostki. Jesteśmy w pełni świadomi, że największą naszą wartość tworzą ludzie. Nasi pracownicy.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Manager Klubu

Miejsce pracy: Dębica

Twój profil:

• pasjonat sportu i zdrowego trybu życia

• wysoka kultura osobista

• poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży oraz w zarządzaniu projektami

• doświadczenie w zarządzaniu personelem i budżetem

• mile widziane podobne doświadczenie w branży fitness / hotelarskiej / retail

Do Twoich głównych obowiązków będzie należało kompleksowe zarządzanie klubem, w tym:

• zarządzanie pracą działu sprzedaży, działu fitness, trenerów personalnych oraz recepcji

• zarządzanie harmonogramem zadań i budżetem klubu

• rekrutacja pracowników

• realizacja planów sprzedażowych oraz marketingowych

• bieżące planowanie rozwoju i strategii klubu, tworzenie i modyfikowanie oferty

W zamian zaoferujemy Ci atrakcyjne wynagrodzenie a także niepowtarzalną możliwość uczestnictwa w budowaniu nowej marki klubu klasy premium.

Ponadto:

• możliwość realizowania własnych pomysłów i strategii

• kluczową rolę w kształtowaniu polityki klubu a także realny wpływ na to jak szybko i jakim kierunki będzie rozwijała się zarządzana przez Ciebie organizacja stabilne

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowaliśmy Cię? Wyślij do nas swoje CV

Prezentacja firmy

ELITE BUSINESS SOLUTIONS jest agencją zatrudnienia wpisaną do rej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sport / Rekreacja, Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca