Opis stanowiska pracy

Czy jesteś pasjonatem sprzedaży? Czy sprzedaż daje Ci uczucie "motylków w brzuchu" ? Czy chcesz dalej rozwijać zdobyte już doświadczenie w relacjach interepersonalnych i kontaktach handlowych ? Czy tylko mówisz o swojej przyszłości, czy też faktycznie chcesz być niezależnym finansowo w perspektywie trzech lat ? Jeśli na te pytania Twoja odpowiedź to 4 x TAK , to dołącz do naszego zespołu i przekuj doświadczenie oraz kontakty na Twój finansowy i życiowy sukces !

Oferujemy szansę uczestniczenia w nowym projekcie biznesowym opartym na unikatowej formule - jedynym takim projekcie na polskim i europejskim rynku.
Poszukujemy kandydatów silnie zorientowanych na sukces, którzy nie boją się być liderami w swojej działalności i wzorem dla swoich partnerów biznesowych.

Jeśli lubisz siedzieć za biurkiem i czekać co przyniesie dzień, nie składaj nam swojej oferty. Zostań tam gdzie jesteś. Naszych kandydatów cechuje dynamizm działania i palące pragnienie odniesienia sukcesu ! Wizją naszych kandydatów jest stworzenie własnego Beauty Style Club oraz partnerskiego zespołu sprzedażowego.

Do kluczowych zadań Lidera Zespołu będzie należało:
• budowa i zarządzanie zespołem sprzedażowym
• inicjowanie procesów sprzedaży własnej i zespołu
• zorganizowanie Klubu Urody i zarządzanie nim wraz ze swoim zespołem
• realizacja swoich własnych planów sprzedażowych w wyznaczonym obszarze
• planowanie i raportowanie aktywności
• udział w organizowanych szkoleniach i certyfikacjach

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia min. średniego
• niekaralności (na etapie rekrutacji oświadczenie)
• łatwości w nawiązywaniu kontaktów handlowych
• umiejętności słuchania i dobrej komunikatywności
• ugruntowanych umiejętności menadżerskich
• systematyczności i konsekwencji w działaniu
• postawy proaktywnej i wysokiej kreatywności
• determinacji w realizacji nakreślonych celów
• nienagannej aparycji oraz wysokiej kultury osobistej
* zdolności samomotywacji siebie i motywacji innych
* samodyscypliny

Wybranym kandydatom oferujemy:

• ponadprzeciętne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
• możliwość rozwoju zawodowego z czytelną ścieżkę kariery
• pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych
• wsparcie merytoryczne doświadczonego managera

Potrafisz nas przekonać ? Aplikuj !!!

Rozpatrujemy tylko poważne i przemyślane aplikacje !

W załączonym CV należy zamieścić klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Kancelaria Doradcza OMNIS CARE kompleksowo troszczy się o wsparcie i roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
500PLN - 30 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie i bonusy zależne od wyników, w ofercie także program samochodowy
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi