Manager klubu fitness

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Miejsce pracy: Opole

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Nadzorowanie codziennego funkcjonowania klubu
  • Sprzedaż usług i produktów, obsługa klienta oraz opieka nad nim; realizacja targetów sprzedażowych
  • Podejmowanie skutecznych działań w celu pozyskania lokalnych kanałów marketingowych, współpraca cross-marketingowa
  • Rekrutacja i szkolenie nowych członków zespołu - trenerów osobistych i instruktorów
  • Budżetowanie i przygotowywanie raportów (finansowych, sprzedażowych, z działań marketingowych)
  • Kontakt z dostawcami

Nasze wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (jako Manager klubu fitness, sklepu lub innych miejsc świadczących usługi)
  • Doświadczenie w pracy z KPI sprzedażowymi
  • Doświadczenie przygotowaniu budżetów i tworzeniu raportów finansowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Dyspozycyjność, komunikatywność
  • Zainteresowanie zdrowym trybem życia i fitnessem

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Tygodniowe szkolenie wdrażające w siedzibie firmy
  • Szkolenia podwyższające umiejętności
  • Miejsce pracy mieści się w dzielnicy Malinka (Opole)

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials