Manager Klienta Zamożnego

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukamy mistrza świata z bankowości. Czy nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych? Uwielbiasz bić własne rekordy? Budzisz zaufanie i jesteś marką samą w sobie? Uwielbiasz pławić się w sukcesach sprzedażowych? Wiesz, że bez pracy nie ma kołaczy? Dla naszego Klienta szukamy właśnie Ciebie!

Nr referencyjny: CB/09/2014
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

- Rozpoznawanie i rozumienie potrzeb oraz oczekiwań Klienta
- Świadome, uczciwe i efektywne zarządzanie majątkiem Klienta
- Wspieranie i doradzanie Klientom w zakresie odpowiednich rozwiązań i produktów z oferty
- Podnoszenie świadomości Klientów na temat produktów oferowanych przez Bank
- Wykonywanie indywidualnego planu sprzedaży oraz aktywne uczestnictwo w realizacji planu sprzedaży całego oddziału

Oferujemy:

- Korzystne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z szeroką gamą świadczeń pozapłacowych (m. in. ubezpieczenie, pakiet sportowy/medyczny/socjalny)
- Możliwość pracy w prestiżowej instytucji znanej na rynku międzynarodowym
- Nieograniczone możliwości rozwoju w kraju i za granicą
- Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon, samochód służbowy)
- Pracę w dogodnej lokalizacji – ścisłe Centrum Warszawy
- Szeroką ofertę szkoleń umożliwiających rozwój zawodowy

Wymagania

- Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług finansowych i budowaniu relacji z Klientami z portfela klientów zamożnych
- Doświadczenie w sprzedaży usług inwestycyjnych lub ubezpieczeniowych
- Podstawowa wiedza z zakresu marketingu, ekonomii i finansów
- Rozeznanie w bieżących wydarzeniach ekonomicznych w kraju i na świecie
- Znajomość języka angielskiego dla tych, którzy w przyszłości chcą awansować
- Prawo jazdy kat. B

Agencja Adore HR - licencja nr 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
16
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość