Opis stanowiska pracy

Aktywne budowanie i zarządzanie podległą grupą sprzedażową.

Realizacja planów sprzedażowych.

Rekrutacja i wdrażanie do zespołu nowych pracowników.

Szkolenie i coaching pracowników.

Aktywne wspieranie pracowników w osiąganiu celów sprzedażowych.

Reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży i w zarządzaniu grupą sprzedażową w branży telekomunikacyjnej, energetycznej lub finansowej - ubezpieczeniowej.

Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.

Nastawienie na realizację zadań i podnoszenie wyników.

Umiejętność pracy z planami sprzedażowymi i ciągłego monitorowania osiągniętych wyników podległego zespołu.

Komunikatywność i umiejętność pozytywnego motywowania swojego zespołu.

Gotowość do pracy w terenie.

Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko menadżerskie.

Możliwość podjęcia współpracy z renomowaną, dużą firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Atrakcyjny system wynagrodzenia (gwarantowana podstawa + prowizja za wyniki).

Elastyczne godziny pracy.

Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon).

Otwartą drogę do rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Prezentacja firmy

Telestrada S.A. jest stale rozwijającym się operatorem telekomuni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca