Manager - Kierownik Grupy Sprzedażowej

Telestrada S.A.

Konin, Gniezno, Poznań, Leszno, Kalisz,, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Aktywne budowanie i zarządzanie podległą grupą sprzedażową.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Rekrutacja i wdrażanie do zespołu nowych pracowników.
  • Szkolenie i coaching pracowników.
  • Dbanie o wysoki poziom jakości obsługi Klientów.
  • Reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i w zarządzaniu grupą sprzedażową w branży telekomunikacyjnej lub energetycznej.
  • Nastawienie na realizację zadań i podnoszenie wyników.
  • Umiejętność pracy z planami sprzedażowymi i ciągłego monitorowania osiągniętych wyników podległego zespołu.
  • Komunikatywność i umiejętność pozytywnego motywowania swojego zespołu.
  • Gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy:

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko menadżerskie.
  • Możliwość podjęcia współpracy z renomowaną, dużą firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (gwarantowana podstawa + prowizja za wyniki).
  • Narzędzia niezbędne do pracy.
  • Bezpłatny cykl szkoleń pozwalający na podnoszenie własnych kwalifikacji.
  • Otwartą drogę do rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Prezentacja firmy

Telestrada S.A. jest stale rozwijającym się operatorem telekomuni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca