MANAGER JUNIOR (KIEROWNIK) DZIAŁ HANDLOWY

Schiever Polska Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Grupa SCHIEVER POLSKA jest przedsiębiorstwem rozwijającym sieć hipermarketów AUCHAN i bi1. Podstawą naszego sukcesu jest satysfakcja klientów, którym zapewniamy najlepsze produkty o relatywnie niskich cenach i profesjonalną obsługę. Do naszego hipermarketu bi1 w Szczecinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MANAGER JUNIOR (KIEROWNIK)

DZIAŁ HANDLOWY

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę – pełny etat,
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Szkolenia oraz realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • Prywatną opiekę medyczną (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista)
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne: bony świąteczne, paczki, karnety sportowe, dofinansowanie do wczasów.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie produktem, tworzenie i realizacja akcji handlowych,
  • analiza wyników względem realizacji celu budżetu,
  • odpowiedzialność za wynik, organizację pracy i zarządzenie działem.

Oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku w handlu,
  • umiejętności budowania projektów handlowych, lokalnych akcji sezonowych, poszukiwania nowych rozwiązań,
  • doświadczenia w kierowaniu zespołem pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

W CV prosimy zamieścić następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Schiever Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-311), przy ul. Grunwaldzkiej 64, moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 poz. 922 z późn. zm.)

Administratorem danych osobowych jest Schiever Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-311) przy ul. Grunwaldzkiej 64. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.’’

Prezentacja firmy

Grupa SCHIEVER POLSKA jest przedsiębiorstwem rozwijającym sieć hi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Logistyka, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Sprzedaż - Account Management