Manager Hotelu

HRK S.A.

Ustroń, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Manager HoteluMiejsce pracy: Ustroń

Zadania:

  • zapewnienie osiągnięcia założonych celów ekonomicznych prowadzonego hotelu, w tym współtworzenie budżetów oraz kontrola ich realizacji

  • organizacja pracy i zarządzanie zespołem pracowników hotelu

  • koordynacja codziennego operacyjnego funkcjonowania obiektu (restauracja, recepcja, housekeeping i dział techniczny)

  • zagwarantowanie przestrzegania standardów i zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług

  • budowanie i utrzymywanie renomy hotelu w oczach klientów

  • dbałość o stan techniczny i wartość zasobów obiektu

Wymagania:

  • wykształcenie w obszarze zarządzania, hotelarstwa, turystyki

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w hotelarstwie, w tym co najmniej 2 lata na stanowisku kierowniczym

  • dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość j. niemieckiego

  • bardzo dobre umiejętności kierowania pracą zespołu pracowników

  • konsekwencja i orientacja na cel

  • operatywność i samodzielność w działaniu

  • umiejętność budowania relacji międzyludzkich

  • bardzo dobra organizacja pracy

Nasz klient zaprewnia samodzielną i odpowiedzialną pracę, perspektywę długofalowej współpracy w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na konkurencyjnych warunkach oraz możliwość rozwoju zawodowego m.in. poprzez szkolenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.