Klient InfoPraca.pl

Sieć sklepów firmowych z asortymentem mięsno-wędliniarskim oraz spożywczym zatrudni na terenie dolnegośląska dynamicznego i zorientowanego w handlu MANAGERA

Manager Handlowy

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

  • Realizacja planów sprzedaży,
  • Negocjacje z dostawcami lokalnymi,
  • Przeprowadzanie akcji marketingowych,
  • Odpowiedzialność za wynik inwentaryzacji,
  • Zarządzanie personelem w podległych placówkach,

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w kierowaniu sklepem lub praca w sieci handlowej,
  • Znajomość zagadnień handlowych związanych z zakupami oraz doborem asortymentu,
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń i inwentaryzacji,
  • Praktyczna znajomość prawa pracy,
  • Mobilność i dyspozycyjność,

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,
  • 2 tygodniowe szkolenie w centrali firmy,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnej aplikacji.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami oraz zapewniamy pełną dyskrecję.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.