MANAGER GMINNEJ STREFY ROZWOJU W GMINIE

Spółdzielnia Socjalna "EDUKATOR"

Kazimierza Wielka, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0151

Obowiązki:

Po zaliczeniu szkolenia obsługa zadań placówki GSR planowanej do uruchomienia na terenie gminy właściwej dla miejsca zamieszkania kandydata, w tym: 1) wdrażanie celów projektu Akceleratory Biznesu Studentów; 2) wdrażanie celów inicjatywy programowej Gminne Strefy Rozwoju; 3) obsługa zadań placówki Akademickiego Biura karier planowanej do utworenia na terenie gminy; 4) zarządzanieplacówką lokalnego punktu informacji handlowej pracodawcy w tym przygotowanie wniosków kredytowych ( zleceniodawcami tylko podmioty gospodarcze); 5) promocja ( aktywny udział) w aktywności ruchowej szczególnie biegi, sport siłowy, sztuki walki.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak
  • średnie zawodowe 4-letnie, brak
  • średnie ogólnokształcące, brak

Pozostałe wymagania:

  • wymagane wykształcenie średnie z maturą, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Jedno stanowisko pracy przeznaczone dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Miejsce pracy: 28-500 Kazimierza Wielka, powiat: kazimierski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Kontrakt menedżerski

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy