Manager E-Commerce

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta firmy z sektora DIY/Retail poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager E-CommerceMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • odpowiedzialność za rozwój e-commerce oraz stworzenie strategii dla tego kanał
  • działania mające na celu podniesienie konwersji w sklepie internetowym oraz aktywizację klientów
  • tworzenie nowych funkcjonalności platformy e-Commerce w zakresie sprzedaży online
  • przygotowywanie analiz, raportów, prognoz sprzedaży
  • odpowiedzialność za logistykę oraz prawidłową obsługę klienta
  • prowadzenie działań, które mają na celu wyeksponowanie kluczowych produktów

Wymagania:

  • min. 2- letnie doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim w obszarze e- commerce
  • biegła znajomość narzędzi do realizacji działań w zakresie e- commerce
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia, znajomość wskaźników sprzedażowych

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • samodzielność w pracy
  • udział w globalnych projektach  e- commerce
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ dopuszczalne inne formy zatrudnienia
  • narzędzia niezbędne do pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.