Manager e-commerce

Sport Service

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sport Service oferuje szeroki asortyment artykułów sportowych i turystycznych znanych marek w atrakcyjnych cenach. Wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowana pozycja sprawiają, że firma dynamicznie rozwija się na rynku e-commerce. Misją Sport Service jest profesjonalizm i dbanie o najwyższą jakość oferowanych produktów. Poszukujemy osoby na stanowisko Managera Dziełu E-commerce.

Zakres zadań:

  • Kierowanie pracą zespołu e-commerce
  • Rozwój strategii sprzedaży online
  • Zarządzanie sklepem internetowym:
    • aktualizacja i kontrola poprawności oferty produktowej
    • kontrola procesów zakupowych
    • optymalizacja zakupowa
    • tworzenie i realizacja polityki marketingowej sklepu (social media, SEO, etc.)
    • zarządzanie budżetem marketingowym
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Współtworzenie strategii sprzedażowej
  • Podnoszenie efektywności i wyników sprzedażowych

Wymagania

  • Doświadczenie menedżerskie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w zarządzaniu platformą e-commerce
  • Znajomość rynku e-commerce, platform sprzedażowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Kreatywność
  • Realizacja wyznaczonych celów
  • Mile widziana znajomość rynku artykułów sportowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki wynagrodzenia
  • Bogaty system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samodzielność i możliwość realizacji własnych rozwiązań

Prezentacja firmy

Sport Service oferuje szeroki asortyment artykułów sportowych i turystyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Kadra zarządzająca