Manager Działu Uszczelnień - Knurów

Hennlich Sp. z o.o.

Knurów, 44-190, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na kierownicze stanowisko, zdolnej pokierować praca i dalszym rozwojem działu uszczelnień naszej firmy.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z części stałej i prowizji
- szkolenia (również zagraniczne)
- nowoczesne narzędzia pracy (laptop, smartfon)
- wsparcie zaplecza fachowego, biurowego i logistycznego
- samochód służbowy (również do użytku prywatnego)

Wymagania

- wiedza techniczna z dziedziny: hydrauliki i mechaniki
- gotowość do podróży służbowych
- zdolności managerskie
- znajomość technik interpersonalnych i marketingowych
- zdolność podejmowania decyzji i ryzyka biznesowego
- czynne prawo jazdy kat. B
- znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się w kontaktach biznesowych

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą dostarczającą elementy, urządzenia i układy do różnych ga... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management