Manager działu sprzedaży

Prestige Capital Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteś przedsiębiorczy? Umiesz zarządzać ludźmi ?

A może masz już swój team i chcesz dołączyć do naszej firmy wraz ze swoimi ludźmi?

Nazywamy się Prestige Capital i jesteśmy przedstawicielem jednego z największych i najszybciej rozwijających się brokerów kapitałowych na świecie. Zajmujemy się udostępnianiem platform transakcyjnych, za pomocą których klienci mają dostęp do rynków z całego świata.

Nasza nowopowstała spółka szuka ambitnych ludzi do pracy w dziale sprzedaży. Poszukujemy managerów, którzy w strukturach naszej firmy będą się rozwijać i tworzyć swoje teamy. Jeśli pracujesz w podobnej spółce i chcesz zmienić otoczenie na bardziej przyjazne, przyjdź do nas, gwarantujemy dobrą atmosferę i możliwości rozwoju w nowej strukturze .

Opis stanowiska:

  • aktywne promowanie marki i usług, nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi inwestorami,
  • dbanie o rozwój przedsiębiorstwa na rynku polskim,
  • budowanie ofert handlowych dostosowanych do potrzeb klientów,
  • analiza rynku.

Wymagania:

  • kreatywność, determinacja,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • zapał i chęć do pracy,
  • ambicje finansowe (gdzie sama podstawa to za mało),
  • język angielski też ci się przyda

Oferujemy:

  • rozbudowany system prowizyjny,
  • biuro w samym centrum Warszawy
  • pracę w nowej, ale dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • regularnie odbywające się imprezy integracyjne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

PRESTIGE CAPITAL SP. Z O.O.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Analityka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Finanse