Opis stanowiska pracy

MANAGER DZIAŁU REKRUTACJI

W związku z intensywnym rozwojem firma Business Management & Consulting Sp. z o. o. Poszukuje MANAGERA DZIAŁU REKRUTACJI

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

efektywne zarządzanie zespołem Koordynatorów
nadzorowanie pracy zespołu Specjalistów ds. Rekrutacji
bieżącą analizę pracy oraz wytyczanie planów działania Działu Rekrutacji
planowanie i wprowadzanie rozwiązań mających na celu zwiększenie skuteczności procesów rekrutacji i utrzymania pracownika
analizę oraz wdrażanie planów działania w przydatku pojawienia się problemów z dostępnością kandydatów
zarządzanie przepływem informacji w zespole, wdrażanie zmian i egzekwowanie poleceń
współpracę z innymi działami firmy w celu realizacji założonych celów
raportowanie i przedstawianie bieżącej sytuacji Działu Rekrutacji Zarządowi

Od kandydatów oczekujemy:

Doświadczenia w zarządzaniu zespołem – warunek konieczny
Doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
Wykształcenia min. średniego
Odpowiedzialności, komunikatywności, elastyczności
Nastawienia na osiąganie wyznaczanych celów
Dyspozycyjności

W zamian oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia (podstawa + prowizja)
Możliwość rozwoju zawodowego
Kartę Multisport

Prezentacja firmy

Firma consultingowo - outsourcingowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca