Manager działu R&D (urządzenia chłodnicze)

Experis

zachodniopomorskie, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

- kompleksowe projektowanie instalacji przemysłowych urządzeń chłodniczych
- koordynowanie i nadzorowanie procesu montażu gotowych instalacji
- dostosowywanie urządzeń chłodniczych do wymogów klienta (dostosowywanie parametrów instalacji do oczekiwanych rezultatów, proces modyfikacji, ulepszania oraz weryfikacji wprowadzonych rozwiązań)
- odpowiedzialność za odpowiedni dobór i zastosowanie używanych w projektach materiałów pod konkretne projekty
- przeprowadzanie testów instalacji przed ostatecznym przekazaniem,
- odpowiedzialność za podejmowanie działań reklamacyjnych, usuwanie usterek
- praca w programach do projektowania (głównie w programie Inventor)
- ścisła współpraca z działami: produkcyjnym, wykonawczym

Wymagania

- wyspecjalizowane wykształcenie wyższe, techniczne w poszukiwanej dziedzinie (chłodnictwo, urządzenia, instalacje, itp.)
- min. 4 – 5 letnie doświadczenie w realizacji projektów dot. chłodnictwa/klimatyzacji przemysłowej dla obiektów produkcyjnych (preferowana branża spożywcza)
- umiejętność obsługi programów do projektowania
- niezbędna wiedza na poziomie eksperckim dotycząca technologii i projektowania instalacji chłodnictwa przemysłowego
- analityczne myślenie, innowacyjność, kreatywność w projektowaniu
- samodzielność w działaniu i zaangażowanie
- gotowość do podjęcia pracy o wysokim poziomie mobilności (praca na projektach u klientów)
- prawo jazdy

Mile widziane:

- doświadczenie na stanowisku kierowniczym (koordynator budowy instalacji przemysłowych urządzeń chłodniczych, inspektor nadzoru budowlanego, itp)

Prezentacja firmy

Experis – nowa jakość na polskim rynku doradztwa personalnego!<br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria