Manager Działu Produktów Świeżych

FallWork Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

  • zarządzanie sprzedażą i zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu
  • nadzór nad zamówieniami towarów
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów i odpowiadanie na ich potrzeby
  • realizacja ustalonych celów handlowych
  • wsparcie Managera Sklepu w zarządzaniu
  • zarządzanie zespołem i organizacja jego pracy
  • motywowanie, szkolenie i dbanie o rozwój pracowników

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet opieki medycznej
  • karta ticket restaurant
  • dofinansowanie wypoczynku
  • bony świąteczne
  • akcjonariat pracowniczy
  • dofinansowanie do żłobka i przedszkola
  • bony na wyprawkę szkolną

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w sieciach handlowych
  • dobra organizacja pracy
  • zdolności przywódcze
  • orientacja na wynik
  • samodzielność, skrupulatność i odpowiedzialność