Manager Działu Montażu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy Kandydatów którzy będą odpowiedzialni za finansowe i operacyjne zarządzanie działem montazu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest jeden z czołowych dostawców dla branży budowlanej, o ugruntowanej pozycji międzynarodowej, obecny praktycznie w każdym zakątku świata.

Opis stanowiska

Kandydat na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za:

  • Koordynacje 10 osobowego zespołu Project Managerów na terenie całej Polski,
  • Rozdział projektów wewnątrz zespołu,
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach z Klientami,
  • Nadzór nad pracą wewnętrznych zespołów realizacyjnych i podwykonawców,
  • Kontrolę budżetów całego działu, oraz poszczególnych projektów,
  • Raportowanie bezpośrednio do Prezesa Zarządu

Profil kandydata

Idealny Kandydat to osoba posiadająca:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu rozproszona grupą Project Managerów,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami budowlanymi, bądź montażowymi,
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego ( warunek konieczny)
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów budowlanych/montażowych,

Oferujemy

Nasz Klient oferuje możliwość pracy w miedznarodowcym środowisku, przy najbardziej prestiżowych projektach, a także atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet socjalny, oraz niezbędne narzędzia pracy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page