Manager działu Jakości

Progresso HR Sp. z o.o.

Oława, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Oława / Jelcz-Laskowice

Główne zadania:

• Zarządzanie działem jakości (kontrola jakości oraz zapewnienie jakości)

• Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów oraz nad zgodnością procesów ze standardami

• Odpowiedzialność za ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością

• Definiowanie standardów jakościowych dla istniejących i nowych produktów

• Zarządzanie i udział w audytach wewnętrznych, obsługa audytów zewnętrznych

• Kontakt z Klientem w zakresie zarządzania reklamacjami

• Przeprowadzanie szkoleń jakościowych dla pracowników

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne

• Min. 3-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania jakością, preferowane w branzy tworzyw sztucznych,

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

• Bardzo dobra znajomość narzędzi jakości, norm ISO 9001,

• Znajomość narzędzi pomiarowych i metod pomiarowych,

• Bardzo dobra znajomość pakietu Office,

• Bardzo dobra organizacja pracy i terminowość, dyspozycyjność,

• ZUmiejętności interpersonalne,

Oferujemy:

- interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku

- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

PROGRESSO jest Agencją Pośrednictwa Pracy. <br/>Specjalizujemy się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości