FallWork Sp. z o.o.
FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Manager działu FTL

Miejsce pracy: Wadowice

Dla naszego Klienta operatora spedycyjnego, który od 17-lat świadczy usługi transportowe w zakresie przewozu ładunków zestandaryzowanych, spaletyzowanych oraz wymagających przewozu w temperaturze kontrolowanej poszukujemy obecnie

Managera działu FTL - okolice Wadowic

Twoje zadania to:

  • pozyskiwanie, utrzymywanie wzorowych relacji z podwykonawcami w segmencie FTL
  • odpowiedzialność za tworzenie oferty, negocjacje i finalizacja umów z podwykonawcami
  • budowanie bazy stabilnych i rzetelnych dostawców usług
  • rozwój działu FTL
  • realizacja założeń operacyjnych i sprzedażowych, wraz z optymalizacją kosztów funkcjonowania działu
  • budowanie zespołu, delegowanie i rozliczanie zadań
  • bieżące wsparcie szkoleniowe i mentoring, budowanie baz wiedzy, szkolenia zespołu
  • efektywna i zgodna ze standardami obsługa Klientów firmy

Dołączając do zespołu powinieneś:

  • mieć doświadczenie w zakresie budowania i zarządzania zespołem
  • posiadać wcześniejsze doświadczenie na stanowiskach team leadera działu FTL, starszego spedytora
  • posiadać co najmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie pozyskiwania i budowania współpracy z przewoźnikami i Klientami
  • znać prawne warunki realizacji usług transportowych
  • dysponować ugruntowaną znajomością branży ze szczególnym uwzględnieniem organizacji transportów FTL, LTL, chłodniczych
  • dysponować ugruntowanymi umiejętnościami negocjacyjnymi, otwartością i pro-kliencką postawą
  • Dodatatkowym atutem będzie doświadczenie związane z transportem ładunków niebezpiecznych ADR

Oferujemy:

  • zatrudnienie na konkurencyjnych warunkach
  • umowę o pracę
  • realny wpływ na rozwój organizacji
  • możliwość budowania własnego zespołu
  • atrakcyjny pakiet benefitowy
  • długofalowe zatrudnienie i możliwości dalszego rozwoju w organizacji

Jeśli myślisz o zmianach i podjęciu kolejnych, nowych wyzwań, jesteś przygotowany, znasz branżę i myślisz o awansie. Aplikuj. Skontaktujemy się telefonicznie.

Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego w organizacji. FallWork Nr Cert. 6231

UWAGA. Chronimy Twoje dane, działamy zgodnie z RODO. Nadsyłane dokumenty powinny zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.