Manager ds. Wycen (Private Equity)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wycena spółek, wycena funduszy, fundusz inwestycyjny, modelowanie finansowe, due diligence,

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, renomowanego funduszu Private Equity, słynącego z bogatego portfela inwestycyjnego, unikatowej metodologii działania oraz nieszablonowych rozwiązań, poszukujemy osoby na stanowisko Managera ds. Wycen.

Opis stanowiska

  • Wycena spółek portfelowych oraz instrumentów pochodnych.
  • Sporządzanie modeli finansowych oraz dokumentacji transakcyjnej.
  • Rekomendowanie momentów wejście/wyjścia z inwestycji.
  • Poszukiwanie potencjalnych spółek pod inwestycję.
  • Analizowanie wybranych pozycji bilansowych spółek.
  • Monitorowanie zgodności transakcji oraz rozliczeń w funduszu.
  • Tworzenie gotowych zestawień oraz raportów.
  • Raportowanie do funduszu oraz zarządu PE.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (Finanse, Ekonomia, Matematyka i pokrewne).
  • Minimum 3 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w BIG 4 w działach transakcyjnych/M&A.
  • Doświadczenie w sporządzaniu wycen/modeli finansowych spółek.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Dokładność oraz terminowość.
  • Zorientowanie na cel.

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

  • Pracę z najlepszymi specjalistami na rynku funduszy Private Equity.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page