Manager ds. urządzeń chłodniczych

Agencja Headhunters

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, jednej z najdynamiczniej rozwijających się w Polsce firm dostarczających urządzenia z branży chłodniczej, poszukujemy:

Managera ds. sprzedaży urządzeń chłodniczych

Obowiązki:

- przygotowywanie oferty dla klientów z branż korzystających z instalacji chłodniczych

- badanie i reagowanie na potrzeby rynku

- doradzanie w zakresie inwestycji, projektów – Component plus

- sprzedaż urządzeń z krótkim montażem + uruchomienie

- sprawowanie pieczy nad sprzedażą oraz instalacją urządzeń lub systemów chłodniczych

- zainicjowanie działań zwiększających obrót i zyski firmy

Oferujemy:

- umowę o pracę

- samodzielną, pełną wyzwań pracę na atrakcyjnych warunkach

- stałe wynagrodzenie oraz premię wg firmowego systemu premiowego

- stabilność i długofalową pracę/współpracę

- wpływ na rozwój własny i firmy – liczy się pasja i zaangażowanie

- rozwój poprzez możliwość szkoleń w kraju i zagranicą (także u dostawców)

- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Wymagania

Wymagania:

- orientacja w branży chłodniczej - szczególnie chillery + instalacje wody lodowej w chłodnictwie procesowym

- doświadczenie w relacjach z klientami w tej dziedzinie lub podobnej

- znajomość jezyka angielskiego umozliwiająca swobodną komunikację z klientami zagranicznymi

- mile widziane wykształcenie techniczne w obszarze chłodnictwa

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis